Блог Дизайнмена

 • фундамент в опалубці
  Permalink Фундамент в опалубці. Заливка бетону з останнього Gallery

  Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 18.08.17

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 18.08.17

Заміський будинок. Будівництво. Частина ІI. (Заливка бетону) Вітаю! Сьогодні 11-й день робіт. Будівництво триває. Заміський будинок виріс ще на 1 метр опалубки. Проведені всі необхідні підготовчі роботи. Сьогодні, протягом дня, повинні залити весь об’єм бетону: частково в землю (внутрішня стіна і виступ під еркер), решта в опалубку по наявному фундаменту в землі. Згідно проектних розрахунків 20-21м³. Перша заливка була запланована ще на четвер…

 • DSC01196
  Permalink Gallery

  Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 11.08.17

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 11.08.17

Заміський будинок. Будівництво. Частина ІІ. Вітаю! Вже минає 4-й день як ми розпочали Будівництво. Заміський будинок чітко проявив свій контур у вигляді щитів дерев’яної опалубки. Прогрес на сьогодні наступний. Виставлений нижній рівень опалубки по зовнішнім і одній внутрішній стіні. Фундамент, що знаходиться в землі, а саме його верхній шар – очищений від бруду за допомогою лопат, віника і металевої щітки. Решта бруду змиті струменем води. Поверхня виглядає чистенькою. Навіть не думав, що можна відмити його майже до первинного стану. Поверхня рапата, має виступи з дрібних камінців, що дасть хороше зчеплення з новим бетоном. Також прийняли арматуру і почали скріпляти шпильками щити з дерев’яних дошок.

 • опалубка
  Permalink 01Gallery

  Заміський будинок. Фундамент. Будівництво.

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво.

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. Частина ІІ. (Початок) Вітаю! Ось ми “стартанули” з невеличким проектом - заміський будинок для літнього відпочинку. В попередній статті я розповідав про вибір ділянки (читайте на сайті www.ihorkawa.blogspot.com  Як вибрати ділянку? ). Цього разу – коротко про підготовчі роботи. Будівництво – з чого воно починається, а саме – декілька слів про фундамент. Перед початком будівництва заміського будинку треба чітко розуміти що ми будуємо – тобто мати детальний проект. Як мінімум Архітектурно-Будівельний розділ (АБ). Ще дуже важливо, щоб не ввійти в довгобуд – розробити кошторис будівництва, в якому передбачити необхідні витрати на матеріали та роботу. Грунтовно проведена проектна робота зекономить Вам час, нерви і, що найголовніше, гроші. Досвід моїх замовників доводить, що за умови розробки детального проекту, забудовник може заощадити від 5 до 15% вартості будівництва.

Покриття підлог

Ринок оздоблювальні матеріалів постійно розвивається,  дивуючи нас сучасними рішеннями. Нові фактури, кольори, візерунки, форми значно розширюють можливість їх використання. Певний оздоблювальний матеріал розроблений у відповідності до умов його експлуатації. Матеріал покриття підлог має одні властивості, оздоблення стін та стель – інші. Тому за сферою застосування матеріали можна поділити на три групи: покриття підлог, оздоблення стін, оздоблення стель. Зрозуміло, що можна експериментувати і пробувати застосовувати матеріал не за своїм прямим призначенням. Наприклад, підлогове покриття, будь то паркетна дошка чи керамічна плитка, може бути застосоване не тільки як покриття підлог але і як декоративний елемент в оздобленні стін і навіть стель (у випадку з деревом).

Оздоблення стін. Шпалери

   Перше місце по створенню затишку в приміщенні належить чемпіону комфорту – шпалерам. Люди, в яких свіжа пам’ять про асортимент шпалер у промтоварних магазинах радянської доби, можуть піддати сумніву моє твердження. Адже совкові асоціації міцно закріпились в пам’яті. Натомість сучасні взірці провідних європейських та американських виробників говорять про інше. Видатні дизайнери вже протягом багатьох десятиліть працюють над створенням образів сучасних та класичних фактур, кольорів та візерунків шпалер. Їх багатий досвід та традиції промислового виробництва надають нам величезні можливості у виборі матеріалу.

 • Wall-stucco
  Permalink Gallery

  Оздоблення стін. Фарби та штукатурки.

Оздоблення стін. Фарби та штукатурки.

Якщо ви не прихильник мінімалізму і естетика оголеної білої поверхні вам далека та незрозуміла, а руки збуджено тремтять при вигляді пензлів, валиків та відер з кольоровими фарбами – ця стаття для Вас. Фарба Найпростіший у застосуванні, відносно дешевий та ефектний засіб задля досягнення декоративної виразності інтер’єру – фарба. Найбільш поширеним видом фарб,що  застосовується в інтер’єрних роботах є різноманітні вододисперсні фарби. Акрилові, латексні чи вапняні. Вапняні фарби вважаються найбільш екологічними. Необхідного кольору фарби можна досягнути змішуючи міксером білу фарбу з відповідною кількістю барвника певного кольору. При цьому барвник додається поступово до отримання необхідного відтінку. В даному випадку необхідно відразу змішувати достатню кількість фарби,адже якщо її не вистачить для покриття поверхні в два-три шари, вдруге досягти такої ж консистенції (відтінку) практично неможливо. Це негативно позначиться на результаті у вигляді помітних плям. Найоптимальніший варіант – обирати колір фарби згідно колірників (каталогу кольорів). На сьогоднішній день на ринку представлені якісні фарби як іноземних так і вітчизняних виробників. 

Що треба знати про колір?

Що може бути простіше ніж підібрати колір стін у власному помешканні на завершальній стадії ремонту. Вибираємо барвник який подобається, мішаємо і катаємо. Скаже людина яка ніколи раніше цього не робила. Всі хто самотужки пробував віднайти той єдиний і неповторний відтінок кольору стіни у вітальні спальні чи в будь-якому іншому приміщенні – знає яке це випробування. Пересічній людині, яка розуміє що всі елементи інтер’єру повинні бути в гармонії між собою, підбір кольору стін, меблів чи обладнання може завдати суттєвого головного болю. Це складне завдання навіть для професіонала. Тут без досвіду не обійтись. На мою думку є три факти на які слід зважати перш ніж почати експерименти на «власній шкурі» у власному помешканні.