Будівництво за проектом

 • фундамент в опалубці
  Permalink Фундамент в опалубці. Заливка бетону з останнього Gallery

  Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 18.08.17

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 18.08.17

Заміський будинок. Будівництво. Частина ІI. (Заливка бетону) Вітаю! Сьогодні 11-й день робіт. Будівництво триває. Заміський будинок виріс ще на 1 метр опалубки. Проведені всі необхідні підготовчі роботи. Сьогодні, протягом дня, повинні залити весь об’єм бетону: частково в землю (внутрішня стіна і виступ під еркер), решта в опалубку по наявному фундаменту в землі. Згідно проектних розрахунків 20-21м³. Перша заливка була запланована ще на четвер…

 • DSC01196
  Permalink Gallery

  Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 11.08.17

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. 11.08.17

Заміський будинок. Будівництво. Частина ІІ. Вітаю! Вже минає 4-й день як ми розпочали Будівництво. Заміський будинок чітко проявив свій контур у вигляді щитів дерев’яної опалубки. Прогрес на сьогодні наступний. Виставлений нижній рівень опалубки по зовнішнім і одній внутрішній стіні. Фундамент, що знаходиться в землі, а саме його верхній шар – очищений від бруду за допомогою лопат, віника і металевої щітки. Решта бруду змиті струменем води. Поверхня виглядає чистенькою. Навіть не думав, що можна відмити його майже до первинного стану. Поверхня рапата, має виступи з дрібних камінців, що дасть хороше зчеплення з новим бетоном. Також прийняли арматуру і почали скріпляти шпильками щити з дерев’яних дошок.

 • опалубка
  Permalink 01Gallery

  Заміський будинок. Фундамент. Будівництво.

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво.

Заміський будинок. Фундамент. Будівництво. Частина ІІ. (Початок) Вітаю! Ось ми “стартанули” з невеличким проектом - заміський будинок для літнього відпочинку. В попередній статті я розповідав про вибір ділянки (читайте на сайті www.ihorkawa.blogspot.com  Як вибрати ділянку? ). Цього разу – коротко про підготовчі роботи. Будівництво – з чого воно починається, а саме – декілька слів про фундамент. Перед початком будівництва заміського будинку треба чітко розуміти що ми будуємо – тобто мати детальний проект. Як мінімум Архітектурно-Будівельний розділ (АБ). Ще дуже важливо, щоб не ввійти в довгобуд – розробити кошторис будівництва, в якому передбачити необхідні витрати на матеріали та роботу. Грунтовно проведена проектна робота зекономить Вам час, нерви і, що найголовніше, гроші. Досвід моїх замовників доводить, що за умови розробки детального проекту, забудовник може заощадити від 5 до 15% вартості будівництва.